FUNdamenty K18: co zawiera molekularny olejek regenerujący?

FUNdamenty K18: co zawiera molekularny olejek regenerujący?

Podzielimy się dzisiaj z Tobą kluczowymi informacjami + rekomendacjami, żeby pomóc Ci  wykorzystać potencjał olejku regeneracyjnego K18 jak najlepiej.

Pewnie stosowałaś kiedyś olejek do pielęgnacji włosów, a co sprawia, że nasz molekularny olejek regenerujący jest tak wyjątkowy? Nauka mówi nam, że w dużym stopniu puszenie włosów jest spowodowane głębszymi uszkodzeniami, więc stworzenie produktu, który pokrywa tylko zewnętrzną część włosów, nie dałoby właściwego efektu. Celowo opracowaliśmy składniki, które działają na dwóch poziomach włókna włosa, zapewniając natychmiastową + długotrwałą siłę i gładkość.

Poznajmy gwiazdy nauki, dzięki którym to się dzieje.

 

Warstwa wewnętrzna włosa

Zniszczone włosy są bardziej podatne na puszenie, dlatego kluczem do długoterminowego zapobiegania puszeniu jest odwrócenie uszkodzeń, które je powodują. Wewnątrz olejku regenerującego K18 znajduje się opatentowana technologia: K18PEPTIDE™. Peptyd ten działa na poziomie molekularnym usuwając uszkodzenia powodujące puszenie włosów — zapewniając klinicznie udowodnioną naprawę uszkodzeń w zaledwie 4 minuty.

Warstwa zewnętrzna włosa

Teraz wiemy, że oczekujesz, że olejek natychmiast zapanuje nad puszeniem się włosów. Nie mogliśmy więc tak po prostu zostawić Cię w oczekiwaniu na efekty, a zastosowaliśmy również składniki, które zapewniają natychmiastowy rezultat!

Opracowaliśmy ten produkt dodając do niego naturalne olejki, które działają na powierzchni włosów oraz pod nią, aby skuteczniej kontrolować puszenie. Odżywcze składniki, takie jak olej słonecznikowy, półskwalan i skwalan, wzmacniają barierę wilgoci we włosach, zapewniając natychmiastową redukcję puszenia i większy połysk bez obciążania włosów. Ten lekki olejek zapewnia 24-godzinną kontrolę puszenia i 104% więcej blasku za pomocą zaledwie 1-3 kropli.

gorący składnik

Aby zapobiec dalszym uszkodzeniom powodującym puszenie włosów, stworzyliśmy formułę zawierającą olejek z awokado. Wybraliśmy go ze względu na jego wysoki punkt dymienia, co oznacza, że jest dużo bardziej odporny na rozkład w wyższych temperaturach w porównaniu z innymi naturalnymi olejkami. Kiedy następnym razem, gdy sięgniesz po narzędzie do stylizacji na gorąco, możesz go bezpiecznie użyć dzięki ochronie termicznej do 232°C.

kontrola puszenia włosów

Chodzi nam tutaj o holistyczne zdrowie włosów, bo po co zadowalać się tylko tymczasowymi wynikami? Wykorzystując zrozumienie biologii włosów, możemy wzmocnić zarówno zewnętrzne bariery, które blokują uszkodzenia, jak i naprawiać uszkodzenia od wewnątrz, aby ogólnie uzyskać mocniejszą, mniej puszącą się strukturę.

 

Do zobaczenia wkrótce po więcej FUNdamentów K18!

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl