FUNdamenty K18: JAK STOSOWAĆ MOLEKULARNY OLEJEK REGENEUJĄCY?

FUNdamenty K18: JAK STOSOWAĆ MOLEKULARNY OLEJEK REGENEUJĄCY?

Podzielimy się dzisiaj kluczowymi informacjami i rekomendacjami, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać potencjał K18.

Kochamy włosy. Uwielbiamy ekspresję. A puszenie + uszkodzenia? To już niekoniecznie.

Właśnie dlatego opracowaliśmy regenerujący olejek do włosów na bazie peptydów, który wzmacnia, naprawia uszkodzenia i zmniejsza puszenie wszystkich rodzajów włosów sprawiając, że są silne i gładkie.

Przyjrzyjmy się bliżej, w jaki sposób działa olejek i jak go stosować przy codziennej rutynie pielęgnacji włosów.

Jak używać molekularnego olejku regenerującego K18?

Podobnie jak wszystkie nasze wysoko skoncentrowane formuły, molekularny olejek regenerujący do włosów został stworzony tak, aby był bardzo wydajny i zapewniał niesamowite efekty. Zacznij od nałożenia 1-3 kropli tego lekkiego olejku na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Nakładaj olejek od połowy długości po końce. Następnie możesz stylizować włosy tak, jak lubisz - bez ich obciążenia!

Z pewnością zauważyłaś, że w nazwie naszego olejku jest napisane „molekularny” i „regenerujący”. Tak, nasz olejek zapobiegający puszeniu włosów zawiera ten sam opatentowany peptyd, który znajduje się również w naszej molekularnej masce K18. W olejku ten peptyd działa w najbardziej wewnętrznych warstwach włosów, aby odwrócić uszkodzenia powodujące ich puszenie. Po prostu odczekaj 4 minuty po nałożeniu zanim zaczniesz stylizację, aby olejek miał czas się wchłonąć i zacząć działać. Gdy włosy wyschną, możesz dodać kolejne 1-3 krople, aby je wygładzić, a także stosuj go jako wykończenie fryzury, by włosy nabrały blasku.

Ok, ale kiedy użyć olejku w mojej codziennej rutynie pielęgnacji włosów?

Fajną rzeczą jest to, że nasz przełom biotechnologiczny zwalcza puszenie zarówno na mokrych, jak i suchych włosach. Oto jak to wygląda pełna rutyna K18:

Widzisz tę część grafiki, gdzie jest napisane „stylizuj jak zwykle”? Nadszedł czas, aby nadać mocy olejkowi. Ale jak możesz go użyć? Odpowiedź poniżej…

Chcesz zwalczyć puszenie i uszkodzenia we włosach przed suszeniem lub stylizacją?

Użyj molekularnego olejku na wilgotnych włosach dla udowodnionej klinicznie naprawy uszkodzeń i 24-godzinnej kontroli puszenia.

Widzisz odstające kosmyki, rozdwojone końcówki lub Twoje włosy są matowe po stylizacji?

Uzyskaj 104% więcej blasku i zredukuj rozdwojone końcówki o 78% również na suchych włosach!

P.S. Olejek K18 naprawdę robi to wszystko. Użyj go, zanim sięgniesz po narzędzia do stylizacji na gorąco, aby uzyskać ochronę termiczną do 232°C i zapobiec dalszym uszkodzeniom powodującym puszenie włosów w dłuższej perspektywie.

Mogę użyć olejku razem z maską K18?

Użyj najpierw maski, odczekaj 4 minuty, a potem zastosuj molekularny olejek regenerujący, aby nadać swoim włosom maksymalną wytrzymałość i uzyskać dodatkowe korzyści stylizacyjne.

 

Do usłyszenia!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl