FUNdamenty K18: dlaczego warto używać chelatora?

FUNdamenty K18: dlaczego trzeba używać chelatora?

Wiesz, co jest fajne? Kiedy Twój produkt działa. Przedstawimy kluczowe informacje i zalecenia, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał K18.

 

Nie jest nam obcy problem nagromadzeń i osadów na włosach. Wiemy też, jak może utrudniać wyrażanie siebie poprzez stylizację. Które z tych nagromadzeń są najtrudniejsze? Metale ciężkie i minerały z wody. Dobra wiadomość - Twój stylista poradzi sobie z najbardziej ekstremalnymi metalami i minerałami podczas kolejnej wizyty w salonie dzięki profesjonalnemu chelatorowi K18. Działa w zaledwie 4 minuty!

 

metale + minerały

Woda, którą myjesz włosy, często zawiera pewne ilości metali ciężkich + minerałów - w zależności od miejsca zamieszkania, ich poziom może być niski lub bardzo wysoki. Zawarte w wodzie metale + minerały mogą negatywnie wpływać na zdrowie naszych włosów.

 

Metale + minerały mogą powodować matowienie koloru, obciążać włosy, wpływać negatywnie na działanie produktów do pielęgnacji oraz osłabiać działanie zabiegów w salonie. Szczególnie jeśli już wcześniej Twoje włosy były narażone na uszkodzenia lub poddawane zabiegom chemicznym. To dotyczy wielu z nas.

 

Możesz bardzo łatwo zauważyć oznaki nagromadzenia metali ciężkich + minerałów. Zwróć uwagę, czy Twoje włosy nie wyglądają matowo, ich kolor jest inny oraz czy są szorstkie, kruche i łamliwe. Kolejnym sygnałem może być słaba skuteczność produktów do pielęgnacji włosów. Może to wynikać z „blokady” spowodowanej nagromadzonymi metalami + minerałami, która uniemożliwia produktom oraz usługom salonowym działanie w sposób, w jaki powinny.

 

Oto, co najczęściej robią najpopularniejsze metale + minerały we włosach.

 

Pssst... chelator K18 je usuwa, ale więcej o tym później.

Mogą wyglądać ładnie, ale właśnie te metale + minerały powodują niepożądane reakcje z innymi substancjami używanymi w salonach fryzjerskich. Może to sprawiać niezbyt miłe niespodzianki, takie jak nierówny kolor lub w najbardziej skrajnych przypadkach kruszenie włosów. Ups.

 

Jakie jest rozwiązanie? Oczywiście, nie mówiliśmy o tym wszystkim nie mając gotowego rozwiązania. Być może słyszałaś o demineralizacji (zauważ, że słowo "mineral" jest w nazwie) albo w ogóle mogłaś o tym nie wiedzieć. Normalnie 15-60 minut oczekiwania i dodatkowy czas na myjce sprawiają, że usuwanie metali + minerałów jest dla Ciebie i Twojego stylisty dość kłopotliwe, dlatego demineralizacja nie jest tak popularna jak, powiedzmy, stylizacja. Nasza misja polega na zmianie tego.

 

Stworzyliśmy formułę w sprayu, napędzaną koktajlem z 5 chelatorów, które wiążą jony metali, tworząc wokół nich cząsteczkową klatkę, dzięki czemu je zabezpieczają i uwalniają, aby można je było łatwo spłukać z włosów (unikając reakcji i uszkodzeń, o których wcześniej wspominaliśmy).

 

Spójrzmy bliżej, jak to działa w naszym chelatorze K18 do pielęgnacji włosów. Ten odświeżający zabieg w salonie został potwierdzony klinicznie, że w zaledwie 4 minuty* redukuje obecność 7 popularnych metali i minerałów (tak, tych, o których wcześniej była mowa). Unikalny koktajl z 5 chelatorami i peptydem antyoksydacyjny działa jak magnes, przyciągając i neutralizując metale + minerały - zapewniając podwójną ochronę przed reaktywnymi uszkodzeniami. Co więcej, stworzyliśmy go w postaci łatwego do użycia sprayu, więc nie trzeba długo czekać na fotelu ani dodatkowo wracać na myjkę, nie ma też żadnych niespodzianek podczas Twojej wizyty w salonie.

 

Efekty? Twoje włosy będą miały bardziej żywy kolor, będą miękkie i elastyczne bez względu na to, jaka jest woda. Pamiętaj, że czyste włosy są zdrowe, a to stanowi doskonałą bazę dla uzyskania lepszych efektów stosowanych produktów i usług (takich jak K18). Aby osiągnąć ten odświeżający efekt, znajdź salon lub stylistę w Twojej okolicy i poproś o dodanie do swojej następnej wizyty chelatora K18.

 

A co pomiędzy wizytami w salonie? Szampon detoksykujący K18 PEPTIDE PREP™ usuwa 76% miedzi* już po jednym myciu i skutecznie oczyszcza włosy. To jest to, czemu ufają profesjonaliści i co stosują po użyciu chelatora w salonie,  a co równie dobrze sprawdzi się w Twojej łazience. Na koniec nie zapomnij o nałożeniu maski K18 bez spłukiwania, aby uzyskać piękne i zdrowe włosy.

 

*wyniki zaobserwowane na rozjaśnionych włosach z osadami z twardej wody po 4-minutowym użyciu chelatora

 

**wyniki zaobserwowane na rozjaśnionych włosach po 1 myciu szamponem detoksykującym.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl