FUNdamenty K18: JAKIEGO SZAMPONU UŻYĆ?

FUNdamenty K18: JAKIEGO SZAMPONU UŻYĆ?

To Twój krótki przewodnik po tym, jak perfekcyjnie oczyszczać włosy bez względu na to, czy jesteś właścicielem salonu czy stosujesz produkty w domu.

Podzielimy się kluczowymi informacjami oraz rekomendacjami dotyczącymi szamponów, aby pomóc Ci wykorzystać potencjał K18 w pełni.

Wiele się dzieje od wizyty do wizyty u fryzjera – na włosach gromadzą się osady z produktów m.in. do stylizacji, zbiera się brud czy tłuszcz. K18 opracowało dwa rodzaje szamponów bezpiecznych dla włosów farbowanych, aby zadbać o ich dokładne oczyszczenie bez względu na ich stan.

Tylko jaki rodzaj szamponu jest dla mnie odpowiedni? – zapytasz. To jest właśnie to pytanie, na które pomożemy znaleźć Ci odpowiedź!

Idealny do wielokrotnego mycia szampon utrzymujący prawidłowe pH jest wystarczająco delikatny do codziennego użycia. Zbalansowana formuła otrzymała certyfikat microbiome-friendly, więc usuwa szystkie nagromadzenia na włosach, brud+ tłuszcz, bez naruszenia naturalnej bariery ochronnej skóry głowy. Środki powierzchniowo czynne pochodzenia naturalnego zapewniają wysoki poziom pienienia + oczyszczenia. Efekt? Mniej puszące się, gładsze i zdrowsze włosy.

Jeśli minęło już trochę czasu od ostatniego głębokiego oczyszczenia, sięgnij po szampon detoksykujący. Delikatna formuła szamponu pomaga usuwać wszelkie nagromadzenia, takie jak brud, tłuszcz, nagromadzenia z produktów do stylizacji oraz metale. Składniki takie, jak węgiel aktywny czy kwas salicylowy,  już po pierwszym myciu usuwają 99% nagromadzonych na włosach produktów, 95% sebum oraz 76% miedzi.

Pamiętaj jednak, że stan Twoich włosów może się zmieniać w zależności od różnych czynników. Nie obawiaj się zmiany rutyny pielęgnacyjnej! Optymalne zastosowanie na początek to szampon detoksykujący raz w tygodniu, a w pozostałe dni szampon utrzymujący prawidłowe pH.

 

Do usłyszenia wkrótce!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl