Pomocy, K18 nie działa – dlaczego tak jest?

Pomocy, K18 nie działa – dlaczego tak jest?

Pomocy, K18 nie działa – dlaczego tak jest?

Wiesz, co jest fajne? Kiedy Twój produkt działa. Słabe wyniki mogą sprawić, że będziesz się zastanawiać, co poszło nie tak. Nie panikuj, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Przedstawiamy kluczowe informacje i rekomendacje, dzięki którym w pełni wykorzystasz możliwości tej maski. K18 nie działa, dlaczego? W tym artykule podzielimy się najlepszymi wskazówkami, które pomogą Ci odpowiednio aplikować produkt w Twojej codziennej rutynie.

 

Pomocy, K18 nie działa – dlaczego tak jest?

 

Kiedy czujesz, że coś poszło nie tak, koniecznie zwróć uwagę, czy nie zrobiłaś pewnego najbardziej powszechnego błędu. Nagromadzenie produktów do stylizacji może blokować nasz bioaktywny peptyd przed dotarciem do najgłębszych warstw włosów. Gdy pasma są mokre, wszystkie pozostałości kosmetyków do stylizacji, czy silikonów tworzą na nich swego rodzaju pokrywę. To wyjaśnia, dlaczego możesz nie widzieć wyników — K18 nie może dostać się do środka pasm!

Zanim wypróbujesz K18 koniecznie umyj włosy szamponem oczyszczającym. Jest to niezbędne w trakcie wykonywania pierwszego zabiegu. Jak często powinnaś oczyszczać swoje włosy? Nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi, tak naprawdę zależy to od dwóch rzeczy – jak często myjesz swoje pasma + jak dużo produktów do stylizacji używasz. Przygotowaliśmy dla Ciebie drobną podpowiedź.

 

 

Pomyśl o tym, jak o dokładnym sprzątaniu domu. Jeśli robisz to tylko raz na jakiś czas, będziesz potrzebować głębszego oczyszczenia częściej (np. raz w tygodniu). Jeśli sprzątasz często, możesz gruntownie czyścić je rzadziej (np. raz w miesiącu). Dzięki temu Twój dom, czyli skóra głowy + włosy, będą w najlepszym możliwym stanie i będą gotowe do przyjęcia K18.

 

Aby uzyskać dodatkowe efekty (lub jeśli myjesz włosy twardą wodą), poproś stylistę o zabieg demineralizujący, aby usunąć osady, których nie można pozbyć się nawet szamponem oczyszczającym. Po tym detoksie Twoje mokre włosy staną się idealnym materiałem do pracy z użyciem K18.

 

Nakładaj K18 na wilgotne włosy

 

Nasze działania mają swój cel, dlatego istnieje dobry powód, dla którego K18 aplikuje się na wilgotne włosy. Odrobina wody jest potrzebna do spęcznienia zewnętrznej warstwy pasm, dzięki czemu peptyd K18 może dostać się do ich środka. Pamiętaj jednak, że zbyt duża ilość wody rozcieńczy produkt, przez co także nie osiągniesz zamierzonych efektów.

 

Jaka wilgotność włosów jest odpowiednia? Taka, gdy z Twoich włosów nie kapie woda, ale nadal są one około 65% mokre w dotyku – wygląda to mniej więcej tak.

 

 

Mniej znaczy więcej

 

Nałożyłaś K18 na wilgotne pasma, ale włosy są suche, lepkie i splątane? Cóż, prawdopodobnie przesadziłaś z ilością produktu– ale nie mamy do Ciebie o to pretensji. Świat urody podkreśla zawsze, że więcej znaczy więcej, nawet kosztem zdrowia Twoich włosów (i przede wszystkim portfela). K18 to kosmetyk, który jest silnie skoncentrowany, więc w przeciwieństwie do odżywek i tradycyjnych masek do włosów – w tym przypadku mniej znaczy więcej. Jego formułę skoncentrowaliśmy celowo tak, abyś mogła zużywać mniej produktu, mniej go marnować i mniej się stresować.

 

Aplikując produkt, zacznij od 1 pompki. Następnie rozprowadź ją między dłońmi, aby równomiernie nałożyć kosmetyk od końców, aż do nasady włosów. Uwaga! Dodawaj więcej produktu tylko w razie potrzeby. Co to oznacza? Cóż, nie musisz przesadzać z ilością K18. Nasza silnie skoncentrowana formuła bez problemu dociera do przerwanych łańcuszków keratynowych nawet w niewielkiej ilości. Pamiętaj jednak, by po aplikacji odczekać magiczne 4 minuty, które są niezbędne dla działania produktu.

 

Zaufaj procesowi

 

Większość ludzi widzi rezultaty już po jednym użyciu, ale pamiętaj, że jest to kuracja, którą trzeba wykonać po każdym myciu (przez 5-6 pierwszych razy). Pamiętaj jednak, że podobnie jak z chodzeniem na siłownię, Twoje wyniki mogą wyglądać inaczej, niż u kogoś innego wykonującego tę samą rutynę. Najważniejsze jest jednak, by dać sobie czas i stosować się do wszystkich naszych zaleceń. Sumienność przyniesie upragnione efekty!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl