FUNdamenty K18 – wystarczy tylko 18 składników do idealnego oczyszczenia

FUNdamenty K18 – wystarczy tylko 18 składników do idealnego oczyszczenia

Wiesz, co jest najlepsze? Kiedy Twój produkt działa. Podzielimy się kluczowymi informacjami i zaleceniami, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać produkty K18.

 

Wszystko, co robimy, robimy celowo, a nasze szampony PEPTIDE PREP™ nie są tutaj wyjątkiem. Zostały zaprojektowane z zaledwie 18 składników, aby zapewnić najlepsze oczyszczenie (czytaj: bez wypełniaczy).

 

Ciekawi Cię, co zawierają te opakowania— a czego nie? Sprawdźmy to od razu.

 

Zrozumienie listy składników może być trudne. Nie martw się, pomożemy Ci. Zapoznaj się ze wskazówkami, które pomogą Ci odkryć, co znajduje się w Twoich produktach kosmetycznych:

 

1. Znajdź listę składników z tyłu produktu lub na jego zewnętrznym opakowaniu.

2. Składniki są wymienione od najwyższego do najniższego stężenia — nie martw się, jeśli jakieś substancje aktywne są na dole, niektóre potrzebują tylko niskiego stężenia do działania.

3.Nie obawiaj się naukowo brzmiących słów, może to być oficjalna nazwa znanego składnika (np. fosforan sodu askorbylu = witamina C)

 

Mimo, że zawsze chcemy uzbroić Cię w wiedzę do samodzielnego poruszania się po świecie włosów, możemy pomóc Ci rozszyfrować nasze nowe szampony, aby łatwiej było zrozumieć, czego szukać.

 

Oto nasz szampon detoksykujący:

 

 

Widzisz, nie jest to zbyt przytłaczające, gdy zrozumiesz, jak to działa. Co zatem napędza nasz szampon utrzymujący pH?

 

 

Zauważyłeś, jak krótka jest lista składników? To nie jest standard w świecie włosów. Przeciętny szampon ma ponad 40 składników (czytaj: dużo wypełniaczy), które mogą zaburzać równowagę włosów i skóry głowy. Wszystkie te dodatkowe rzeczy ostatecznie pozostawiają na nich jako nagromadzenie – nawet jeśli ma to pozostawić Twoje włosy czyste…

 

Dzięki wykorzystaniu składników, które rozumieją włosy, nasze szampony działają mniejszą ilością składników – tylko 17 + nasz peptyd, dla optymalnego oczyszczenia. Ta formuła bez wypełniaczy nie osadza się na włosach podczas mycia, jak większość szamponów, które mają za zadanie np. stylizację (pomyśl: zwiększanie objętości, podkręcanie loków itp.).

 

Bonus: Masz czystą bazę na włosach, która jest gotowa na bardziej żywy kolor, skuteczne zabiegi (takie jak K18) i lepszą stylizację. Kochamy to!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl