FUNdamenty K18: Pomijanie odżywki mnie stresuje!

FUNdamenty: Pomijanie odżywki mnie stresuje!

Wiesz, co jest zabawne? Kiedy Twój produkt działa. Podzielimy się z Tobą kluczowymi informacjami i rekomendacjami, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać K18.

Tam, gdzie jest szampon, jest też odżywka… zazwyczaj. Myśl o pominięciu odżywki wydaje się niekomfortowa. Rozumiemy to, też kiedyś  byliśmy wielkimi fanami odżywek. Ale wysłuchaj nas, odżywka blokuje K18Peptide™. Cóż, to już zmienia zupełnie postać rzeczy.

Rzecz w tym, że odżywka pokrywa włosy i pomaga je rozplątać, dzięki czemu rozczesywanie lub przeczesywanie palcami jest łatwiejsze. Jednak film, który ta odżywka pozostawia, uniemożliwia naszemu K18Peptide™ penetrację kory i dotarcie do najgłębszych warstw włosa. Tak więc nie może dostać się do pękniętych łańcuchów polipeptydowych (keratynowych), aby odnowić siłę rdzenia włosów i elastyczność. Tak.

 

 

Czyste baza na włosach pomaga naszemu opatentowanemu peptydowi działać w magiczny sposób, więc upewnij się, że usuwasz wszelkie nagromadzenia na nich, zanim po raz pierwszy spróbujesz K18. Gdy 4-minutowy okres aktywacji dobiegnie końca (a K18Peptide™ pomyślnie wniknie), możesz swobodnie rozczesać i ułożyć włosy jak zwykle. Jeśli chcesz pozostawić maskę na dłużej, nie ma problemu! Jeśli chcesz wskoczyć z powrotem pod prysznic, teraz dopiero nałożyć inną odżywkę i ją spłukać – to tylko więcej mocy dla Ciebie 😊 Jeśli chcesz pójść na całość i wystylizować pięknie swoje włosy, koniecznie zrób zdjęcia i podziel się nimi.

Do usłyszenia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl